Coșul meu

Cos
Coșul este gol.
Prima pagină Componente IT&C Retelistica Media converter Planet 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX Smart Gigabit Converter (Single Mode) - Media Converter

Planet 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX Smart Gigabit Converter (Single Mode) - Media Converter

Cod:
GT-802S

 

Pretul include: TVA

 

 

Preț 317.00Lei

Descriere

Planet 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX Smart Gigabit Converter (Single Mode)

Livrare estimata

Planet 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX Smart Gigabit Converter (Single Mode)

Termeni si conditii

Descrierea bunurilor sau a serviciilor disponibile pe www.digiland.ro (prin imagini, video, text etc.) este cu titlu de prezentare si nu reprezintă o obligație contractuală din partea Angelosoft Computers SRL. Societatea noastră nu își asuma răspunderea pentru eventualele erori sau omisiuni apărute privind prețul, stocul sau descrierea produselor (imagini, video, text etc.) și nu se obligă la nicio acțiune. Toate comenzile plasate, vor fi confirmate telefonic de către un operator Digiland. Astfel, clientul va fi informat in cazul apariției unei erori in cadrul comenzii plasate, ca urmare a lipsei de acuratețe, a unei greșeli de dactilografiere sau o eroare a produselor software. Angelosoft Computers SRL își rezerva dreptul de a corecta erorile in afișare, putând face oricând modificări in structura website-ului și arhitectura acestuia, fără nicio formalitate și fără notificare prealabila.